Instalacje fotowoltaiczne Jelenia Góra

Instalacje fotowoltaiczne Jelenia Góra

Instalacje fotowoltaiczne dla Twojego domu – Jelenia Góra. Mieszkańcom oraz firmom z Jeleniej Góry i całego dolnego śląska, zainteresowanym odnawialnymi źródłami energii, oferujemy fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej. Bycie właścicielem mikroinstalacji PV wiąże się z wieloma korzyściami. Jedną z nich jest możliwość obniżenia rachunków za prąd w domu lub firmie. Wykonywane przez nas prace instalatorskie są kompleksowe. Obejmują one sporządzenie profesjonalnego projektu instalacji fotowoltaicznej, dostarczenie urządzeń niezbędnych do stworzenia systemu PV oraz przyłączenie do sieci.

Zainwestuj w fotowoltaikę w Jeleniej Górze i zapewnij sobie niezależność energetyczną

Montaż instalacji fotowoltaicznej to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zyskać niezależność energetyczną. W jaki sposób? Z jednej strony fotowoltaika pozwala obniżyć rachunki za prąd, z drugiej – zgodnie z ustawą o odnawialnych źródłach energii (OZE) – daje właścicielom mikroinstalacji PV możliwość odsprzedawania nadwyżki wytworzonej energii do sieci publicznej. Sprawia to, że posiadacz takiej instalacji nie musi się już martwić podwyżkami cen prądu.

Zadbamy o cały projekt od początku do końca w kilku krokach:

Krok 1 – Konsultacja

Każdy projekt rozpoczyna się od założeń – rozmawiamy o zapotrzebowaniu energii, lokalizacji inwestycji oraz o typie instalacji.

Krok 2 – Indywidualny projekt

Jeden z naszych inżynierów przyjeżdża na celu wykonania pomiarów i zebrania pozostałych informacji niezbędnych do opracowania projektu. Po wykonaniu pomiarów nasz dział projektów opracowuje indywidualny projekt biorąc pod uwagę zapotrzebowanie energetyczne, wymiary domu a także twoje indywidualne sugestie.

Krok 3 – Montaż instalacji

W zależności od mocy i rodzaju systemu montaż trwa minimum 1 dzień. Odpowiednio wcześniej ustalamy dogodny termin i dbamy o bezpieczny transport komponentów instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem oraz naszymi ustaleniami. Koordynujemy także cały proces z odbiorem instalacji przez operatora i dopełniamy formalności abyś mógł korzystać z systemu opustów.

Krok 4 – Wniosek o dofinansowanie Mój Prąd

Dotacja wynosi do 50% kosztów lub do 5000zł. Przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku o dofinansowanie lub preferencyjny kredyt.

Krok 5 – Ciesz się własną energią

Właśnie stałeś się właścicielem elektrowni słonecznej generującej czystą energię. Oszczędzasz czas, pieniądze a także środowisko. Posiadasz kontrolę nad wykorzystaniem i ceną produkowanej energii. Twoja elektrownia będzie dla Ciebie pracować wydajnie przez co najmniej 25 lat.

Instalacje fotowoltaiczne Jelenia Góra

Osoby zainteresowane własną instalacją fotowoltaiczną w Jeleniej Górze lub jej okolicach zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

No Comments

Post A Comment