Fotowoltaika Jelenia Góra – rachunki niższe nawet do 90%

Fotowoltaika Jelenia Góra – rachunki niższe nawet do 90%

Fotowoltaika w Jeleniej Górze zyskuje coraz więcej fanów. Odpowiednio zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna, uwzględniająca wszystkie potrzeby potrafi zredukować rachunki za prąd nawet do 90%. Do wzrostu popularności czystej energii ze słońca przyczyniają się także korzystne dofinansowana, takie jak dotacje z programu „Mój prąd” czy „Czyste powietrze”.

Fotowoltaika w Jeleniej Górze

Przydomowe elektrownie słoneczne coraz częściej widoczne są na jeleniogórskich dachach. Fotowoltaika ceniona jest głównie ze względu na to, że stanowi stabilną inwestycję. Inne zalety cenione przez mieszkańców Jeleniej Góry to:

  • niezależność od podwyżek cen prądu,
  • bezobsługowość,
  • niskie koszty eksploatacji obiektu;
  • podniesienie wartości nieruchomości,
  • szybki zwrot z inwestycji,
  • bezpieczeństwo i oszczędności na lata.

Fotowoltaika Jelenia Góra – jakie dofinansowania?

Fotowoltaika w Jeleniej Górze jako odnawialne źródło energii oprócz tego, że jest ekonomiczna i ekologiczna i stanowi stabilną inwestycję. Teraz dzięki dofinansowaniu z programu “Mój Prąd” możesz otrzymać do 5000 zł za zakup i montaż fotowoltaiki. Pomożemy we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem dotacji. Co więcej, masz możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej i odliczenia instalacji od podstawy podatku, dzięki czemu instalacja zwróci się nawet w 6 lat!

Maf Energy – fotowoltaika w Jeleniej Górze

Swoją siedzibę mamy w Jeleniej Górze, jednak działamy na terenie całego kraju, instalację dostarczymy i zrealizujemy “pod klucz” – od wykonania projektu i załatwienia wszelkich formalności po kompleksową opiekę posprzedażową. Instalację zaprojektujemy w oparciu o Twoje zapotrzebowanie energetyczne, z uwzględnieniem obecnych i przyszłych potrzeb.