O nas

MAF Energy Spółka z o.o. powstała w lipcu 2015 roku w Jeleniej Górze jako oraz efekt rozwoju SOLAR DISTRIBUTION z siedzibą w Landeronde we Francji.

Gwarancję MAF ENERGY jako solidnego partnera tworzy nie tylko szesnastoletnie doświadczenie firmy SOLAR DISTRIBUTION w zakresie dystrybucji i realizacji projektów fotowoltaicznych, ale przede wszystkim dobór najlepszych partnerów w Polsce z rynku OZE. Ponadto posiadamy sieć stu pięćdziesięciu partnerów w Europie i w Azji.  Aktywnie działamy na rzecz skutecznego wykorzystania energii i wykorzystania nowoczesnych technologii na poziomie: gospodarstw domowych, przedsiębiorstw, deweloperów oraz sektora publicznego.

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych źródeł energii i świadczenie usług eksperckich dla instytucji komercyjnych, sektora publicznego oraz zastosowań domowych.

Współtworzymy grupę Perpetum Energia wraz z którą tworzymy Klastry Energii.

Jesteśmy integratorem i koordynatorem systemowych rozwiązań OZE oraz wdrażamy projekty SMART CITY, elektromobliności i magazynowania energii.

Dzięki szerokiej sieci kontaktów tworzymy zespoły interdyscyplinarne które dają możliwość konstruowania i projektowania wielowymiarowych rozwiązań na najwyższym poziomie, zapewniając jednocześnie kompleksową obsługę wdrożeń i inwestycji.

Naszą dewizą jest współpraca. Mamy pełną świadomość, że zestawienie doświadczenia i różnych punktów widzenia daje możliwość wyzwolenia potencjału nieosiągalnego w jednolitych zespołach.

Nasza znajomość rynku, stosowanie szerokiego zakresu środków i narzędzi oraz efekt synergii uzyskiwany w wyniku współpracy gwarantują sukces.

Porozmawiajmy o fotowoltaice