Partnerzy strategiczni

Innovation AG Albert Gryszczuk

innovation.ag

Innovation AG jest przedsiębiorstwem funkcjonującym w branży innowacyjnej.

Podstawą określającą zakres i sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa jest przyjęta definicja innowacji.

Innowacja to proces składający się z dwóch etapów:

  • przekształcenia idei do wynalazku,
  • przekształcenia wynalazku do towaru lub usługi.

Aby zasłużyć na miano innowacji pomysł/produkt musi być powtarzalny i opłacalny, a także musi zaspokajać konkretne potrzeby.

W przeciwieństwie do większości przedsiębiorstw skupiających swoją działalność wokół jednego pomysłu / wynalazku i prowadzących cały proces od idei do produktu (przedsiębiorstwa typu start-up), Innovation AG skupia swoją działalność wyłącznie na pierwszym etapie procesu – przekształceniu idei w wynalazek, walidacji oraz potwierdzeniu jego funkcjonowania. Przedsiębiorstwo jest skupione na rozwoju technologii, która jest sprzedawana podmiotom planującym na jej podstawie wdrożenie i rozwój produktów/ usług końcowych. Dla Innovation AG produktem końcowym jest technologia.

BioSolution Sp. z o.o.

biosolution.pl

BioSolution Sp. z o.o. powstała w 2010 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu i produkcji oświetlenia w technologii LED. Podstawowy obszar działalności ukierunkowany jest na stosowanie nowych technologii w projektowaniu i budowie wydajnego i niezawodnego oświetlenia. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania projektowane są w Polsce. Każde nasze rozwiązanie poddawane jest wielu testom i badaniom a następnie certyfikacji, co daje naszym Klientom gwarancję bezpieczeństwa systemowego. Dołożyliśmy starań aby każdy detal opracowany został z należytą starannością dbałością o funkcjonalność, użyteczność i niezawodność. Poza własnymi rozwiązaniami konstrukcji mechanicznej opraw i optymalnego systemu chłodzenia elementów półprzewodnikowych opracowujemy własne rozwiązania układów elektronicznych, sterowania i zarządzania oświetleniem. Wszystkie podejmowane przez nas działania zapewniają nam uzyskanie przewagi konkurencyjnej na szybko rozwijającym się i konkurencyjnym rynku oświetlenia LED.

Photovoltaik Solar Polska Sp. z o.o.

photovoltaiksolar.pl

Photovoltaik Solar Polska Sp. z o.o. powstała w sierpniu 2012 roku we Wrocławiu jako siostrzana spółka partnerska niemieckiej Grupy ELG Sonnenstrom, Potsdam. Rozwijamy się bardzo dynamicznie. Mamy już obecnie zorganizowane zaplecze najlepszych projektantów, montażystów i serwisantów niemieckich. Szkolimy intensywnie naszych fachowców. Mamy już obecnie 2 grupy polskich montażystów z europejskim certyfikatem posiadających kilkuletnie doświadczenie w pracy przy montażach instalacji PV w Niemczech. Planujemy zwiększać obroty i liczbę zatrudnionych osób. W zakresie planowania instalacji elektrycznych, przyłączy energetycznych, optymalizacji falowników i transformatorów współpracujemy z najlepszymi specjalistami niemieckimi i polskimi. Naszym partnerem strategicznym jest ty DIGI-CONTROL Wrocław, firma specjalizująca się w automatyce przemysłowej, wykonawca elementów instalacji najbardziej prestiżowych obiektów Wrocławia, Polski i Europy – jak Stadion Narodowy, Stadion Piłkarski Wrocław, Sky – Tower. Jesteśmy również partnerem merytorycznym dla Polskiego Kongresu Energi Odnawialnej – Energia Jutra, a nasz Prezes Jerzy Spyrka zasiada w Radzie Programowej Kongresu.

Elo.City

elo.city

Firma EloCity została założona w 2017 przez doświadczonych ekspertów z dziedziny nowych technologii teleinformatycznych i przy okazji pasjonatów elektromobilności. Misją firmy jest dostarczanie nowatorskich rozwiązań ładowania samochodów elektrycznych: zarówno niezawodnych stacji ładowania, jak i autorskiego oprogramowania. Zespół kilkunastu ekspertów pracuje nad przygotowaniem platformy EloCity umożliwiającej integrację i zarządzanie każdą, podłączoną do sieci teleinformatycznej, stacją ładowania, oraz – co ważniejsze – narzędzia, które da możliwość budowy własnej wielowymiarowej oferty usług ładowania pojazdów. Projekt platformy to również doświadczenia kilkudziesięciu tysięcy kilometrów przejechanych samochodami elektrycznymi, zarówno po polskich jak i europejskich drogach.

Smarths to młoda i energiczna firma, która powstała z zamiłowania do branży inteligentnych systemów automatyki budynkowej. Pomagamy w doborze i wdrożeniach sprawdzonych rozwiązań poprawiających jakość życia użytkownikom w ich miejscu zamieszkania i nie tylko. Nasz zespół tworzą pełni pasji, energiczni ludzie, z ogromnym doświadczeniem w branży informatycznej, którzy kochają to co robią i oddają się temu w 100%. Cieszy nas to, że możemy oferować najnowsze i doceniane na rynku inteligentne rozwiązania, ale także wyjątkową, nie sztampową obsługę Klienta. Nasze motto: „Wymagamy od siebie więcej niż wymagaliby od nas inni”.

Projektujemy oraz rozwiązania systemów automatyki budynkowej dla użytkowników prywatnych oraz przedsiębiorstw. Wierzymy, że automatyka budynków powinna być prosta i niedroga, dlatego działamy w oparciu o sprawdzone technologie. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Grenton, polskiego producenta inteligentnych rozwiązań, a także tworzymy własne, dedykowane wdrożenia, szyte na miarę w oparciu o nasze doświadczenie programistyczne na sterownikach PLC.  Oferujemy kompleksowe, inteligentne rozwiązania, które pozwalają na zarządzanie wieloma obszarami.

Roycon Sp. z o.o.

roycon.pl

Firma budowlana Roycon Sp. z o.o. z miasta Jelenia Góra, to przedsiębiorstwo rodzinne, którego początki sięgają roku 1984. Firma powstała na bazie niemal 20 lat pracy i setek zrealizowanych inwestycji.

Jesteśmy generalnym wykonawcą z Jelenia Góra – specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych. Dysponujemy bogatym zapleczem kadrowym, technicznym oraz logistycznym, umożliwiającym nam zapewnienie pełnego wsparcia na każdym etapie prac budowlanych. Klientom zawsze proponujemy rozwiązania optymalne dla ich inwestycji – każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie.

Jako generalny wykonawca firma budowlana Roycon Sp. z o.o. z Jelenia Góra oferuje Państwu usługi z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz konsultacji podczas trwania współpracy. W czasie trwania realizacji prac nasza firma kompleksowo zarządza działaniami na budowie, a także organizuje i koordynuje aktywności kontrahentów projektu. Firma budowlana Roycon Sp. z o.o. z Jelenia Góra bierze odpowiedzialność za bezpieczny przebieg realizowanego przedsięwzięcia oraz sprawne i terminowe wykonanie prac budowlanych. Dokładamy starań, aby prowadzony przez nas proces inwestycyjny był prowadzony efektywnie, dzięki czemu na każdym etapie realizacji projektu znajdujemy oszczędności dla naszych klientów. Stosujemy się do obowiązujących standardów budowlanych, zapewniając tym samym najwyższą jakość realizowanych przez nas inwestycji.